Kaip pirkti?

Išsirinkite norimas prekes ir įsidėkite jas į Krepšelį.

Kai išsirinksite prekes, paspauskite „Krepšelis“ ir peržiūrėkite savo užsakymą. Krepšelyje galite keisti prekių kiekius arba atsisakyti jų. Peržiūrėję krepšelį ir norėdami įsigyti jame esančias prekes, spauskite mygtuką „Pereiti prie apmokėjimo“.

Atidaromas užsakymo langas. Jame turite suvesti duomenis apie gavėją, siuntimo adresą ir pasirinkti apmokėjimo būdą. Norėdami apmokėti už prekes, turėsite prisijungti prie pasirinktos banko sistemos. Apmokėjus užsakymą, pirkimo procesas bus baigtas.

Prekių pristatymo sąlygos

Apmokėjus užsakymą darbo dieną iki 12 val, prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas. Apmokėjus užsakymą ne darbo ar švenčių dienomis prekės pristatomos per 2-6 darbo dienas.

Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.

Jei praėjus 6 dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių susisiekite su mumis elektroniniu paštu: greitakoja@gmail.com arba telefonu +370 652 77698

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nes kelių dienų eigoje ji buvo parduota realiose parduotuvėse ir baigėsi atsargos, nesvarbu, kad mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis. Tokiu atveju Jūsų užsakymo įvykdymas gali užtrukti keletą dienų ar net kelias savaites, jei pasirinksite laukti, kol bus papildytos atsargos arba suderinsime prekių keitimą į kitas tokios pačios vertės prekes, arba grąžinsime Jums pinigus.

Prekės grąžinimo sąlygos

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.

Būtina nurodyti šiuos duomenis: kliento vardas/pavardė, užsakymo numeris, iš kurio ketinama grąžinti prekę, nurodomos konkrečios grąžinamos prekės, įvardijamos grąžinimo priežastys.

Tai yra būtina sąlyga pinigų grąžinimui už grąžinamas prekes. Transportavimo išlaidas grąžinant ar keičiant į kitą prekę apmoka klientas.

Grąžinus prekę, pinigai grąžinami 14 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo, prekių grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos.